Nowości

Kwota zebrana w finale WOŚP 2024

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

2936 zł to wynik zbiórki WOŚP w tym roku. Serduszko rośnie :) Dziękujemy!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2024

32 finał WOŚP

Wielka Orkiestra Swiątecznej Pomocy gra w naszym salonie już od połowy grudnia, a w dniu 28.01.2024 odbędzie się 32 finał. Dla nas to będzie 11 rok uczestnictwa. Kemon przygotował na tę okazję Nomka - maskotkę, która wspiera Kemon od kiedy gra z WOŚP.
Do skarbonki można wrzucać już teraz, a w trakcie finalu cały nasz utarg wyląduje w skarbonce. Zapisz się już teraz i zagraj z nami.

awans Tetiany na Top Stylistę

awans Tetiany

Tetiana awansowała na stanowisko Top Stylisty! Aczkolwiek jedynie połowicznie, ponieważ usługi dla kobiet wciąż pozostaną cenowo na poziomie Stylisty. Tetiana strzyże fryzury męskie zawodowo już od niemalże 4 lat, podczas gdy z usługami damskimi zbiera doświadczenie od 15 miesięcy. Niemniej gratulujemy!

10 lat Salonu fryzjerskiego Anna Volkova - Dzień 0

10 lat minęło

To już 10 lat od kiedy po raz pierwszy otworzyliśmy nasz salon fryzjerski. Dziękujemy, że dotarliście z nami aż tutaj!

Ola na urlopie macierzyńskim - informacja

Ola przebywa na urlopie macierzyńskim

Od kwietnia 2023 Top Stylista Ola przebywa na urlopie macierzyńskim. Zakładamy min. roczną przerwę od pracy, dlatego uprzejmie zapraszamy do rezerwowania wizyt u innych naszych Stylistów. Nasza kadra oferuje różne poziomy doświadczenia i umiejętności, więc próbując u różnych Stylistów z pewnością znajdą Państwo osobę, która sprosta Waszym oczekiwaniom. Do zobaczenia w salonie.

Zespół Stylistów salonu fryzjerskiego Anna Volkova

Nowa strona www

Z niecodzienną przyjemnością przedstawiamy nową odsłonę volkova.pl. Mamy nadzieję, że odświeżona szata graficzna oraz usprawniona nawigacja umilą czas, który na niej spędzicie. W razie wszelkich uwag prosimy uprzejmie o napisanie do nas na kontakt@volkova.pl. Dziekujemy, że jesteście tu z nami.

Koloryzacja półpermanentna Coloro

Actyva Coloro - nowa koloryzacja półpermanentna

Odkryj najnowszą koloryzację półpermanentną opartą na nowej technologii modulacji pH. Dodatkowo koloryzacja ta pozwala w czasie usługi przeprowadzić zabieg odbudowujący. Zapraszamy na bezpłatną konsultację.