Nowości

10 lat Salonu fryzjerskiego Anna Volkova - Dzień 0

10 lat minęło

To już 10 lat od kiedy po raz pierwszy otworzyliśmy nasz salon fryzjerski. Dziękujemy, że dotarliście z nami aż tutaj!

Ola na urlopie macierzyńskim - informacja

Ola przebywa na urlopie macierzyńskim

Od kwietnia 2023 Top Stylista Ola przebywa na urlopie macierzyńskim. Zakładamy min. roczną przerwę od pracy, dlatego uprzejmie zapraszamy do rezerwowania wizyt u innych naszych Stylistów. Nasza kadra oferuje różne poziomy doświadczenia i umiejętności, więc próbując u różnych Stylistów z pewnością znajdą Państwo osobę, która sprosta Waszym oczekiwaniom. Do zobaczenia w salonie.

Kwota zebrana w finale WOŚP 2023

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Zebrana przez nas kwota w tym roku wyniosła 3675,51 zł. Całość już została przekazana WOŚP, a my czekamy na kolejny rok. Dziękujemy!

Zespół Stylistów salonu fryzjerskiego Anna Volkova

Nowa strona www

Z niecodzienną przyjemnością przedstawiamy nową odsłonę volkova.pl. Mamy nadzieję, że odświeżona szata graficzna oraz usprawniona nawigacja umilą czas, który na niej spędzicie. W razie wszelkich uwag prosimy uprzejmie o napisanie do nas na kontakt@volkova.pl. Dziekujemy, że jesteście tu z nami.

Koloryzacja półpermanentna Coloro

Actyva Coloro - nowa koloryzacja półpermanentna

Odkryj najnowszą koloryzację półpermanentną opartą na nowej technologii modulacji pH. Dodatkowo koloryzacja ta pozwala w czasie usługi przeprowadzić zabieg odbudowujący. Zapraszamy na bezpłatną konsultację.