Kuracja

Włosy zdrowe wewnątrz
są zdrowe na zewnątrz

Wiele czynników ma wpływ na włosy: jedzenie, aktywność, stres i wiele innych. Każdy z nas ma też inne predyspozycje naturalne. By stanąć naprzeciw różnym okolicznościom, można umówić się w naszym salonie fryzjerskim na kurację dla włosów oraz skóry głowy. Działają one skutecznie, a efekty są szybko zauważalne i odczuwalne.

Zniszczone włosy, wysuszone, przetłuszczające się, wypadające, łupież - to tylko kilka problemów, z którymi nasi fryzjerzy spotykają się na co dzień. Niektóre z nich można wyeliminować poprzez dobór odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji oraz systematyczne ich stosowanie. Jednak poważniejsze stany wymagają od nas większego zaangażowania albo odpowiedniej kuracji.

Mikrokamera

Warto nas zapytać o szczegóły, a doradzimy optymalne rozwiązanie. Nasz Ekspert Actyva może przeprowadzić badanie mikrokamerą, dzięki czemu poznają Państwo drogę do uzyskania pięknych i zdrowych włosów.

Pielęgnacja włosów

www.piekno.volkova.pl
W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie związane z pielęgnacją włosów utworzyliśmy specjalne stanowisko zajmujące się profesjonalnymi zabiegami. Ich celem jest znaczące, szybkie poprawienie kondycji włosów i/lub skóry głowy, co przekłada się bezpośrednio na ich zdrowie oraz piękno. Chcemy, aby nasi klienci mieli możliwość skorzystać z usług kompleksowo. Więcej informacji o ofercie znajdą Państwo na stronie, do której link znajduje się powyżej.