Koloryzacja

Koloryzacja zdrowa i efektowna

Koloryzacja włosów, zwana również farbowaniem, jest usługą bardzo odpowiedzialną. Aby zachować włosy zdrowe oraz odżywione, należy uważać co, kiedy i jak się na nie nakłada. Ma to istotny wpływ na ich szeroko pojętą kondycję. Farbowanie to zabieg ingerujący w strukturę włosów, więc zbyt intensywne chemicznie środki mogą im zaszkodzić. Szczególnie jeśli skóra głowy jest wrażliwa. Swego rodzaju testem jest odczucie podczas nakładania farby. Pieczenie może oznaczać, że stosowane preparaty w sposób niepożądany wpływają na strukturę włosów, a także na skórę głowy. Osłabione strukturalnie włosy to z kolei szereg innych potencjalnych zagrożeń, takich jak ich wypadanie, przetłuszczanie się, czy łupież.

Odpowiedzialna koloryzacja, dopasowana indywidualnie do włosów klienta oraz jego oczekiwań, nie tylko nadaje włosom blask, lecz także dodatkowo je odżywia. Ponadto preparaty Kemon umożliwiają poprawienie kondycji włosów na całej ich długości. Wykorzystaj umiejętności oraz wiedzę naszych fryzjerów, by każde farbowanie stało się dla Ciebie przyjemnością.

Cramer Color

Mikropigmenty zawarte w farbie z łatwością wnikają w strukturę włosa dzięki specjalnej formule opóźniającej ich utlenianie. Po procesie utleniania zwiększają swoją objętość, blokując się w strukturze włosa, co znacząco utrudnia ich późniejsze nieoczekiwane wypłukanie. Olejek kokosowy zawarty w farbie sprawia, że koloryzacja ta pielęgnuje włosy. W rezultacie uzyskują one nowy, piękny kolor, są miękkie, jedwabiste i pełne objętości.
Cramer Color to paleta farb o niskim stężeniu amoniaku, dzięki czemu ingerencja w strukturę włosa jest delikatna.

Performance HD

Poszukujesz sposobu na długotrwały efekt koloryzacji, oczekując przy tym gwarancji zdrowych włosów? Paleta Performance HD została stworzona m.in. dla Ciebie. Cząsteczki pigmentów wtapiają się w strukturę włosa i na stale wiążą z jego włóknem, dzięki czemu efekt zabiegu jest intensywny, stabilny, o niespotykanym refleksie.
Kompleks ochronny ELI, stworzony na bazie kocanki, ujednolica oraz równoważy strukturę włosów, ułatwiając ich układanie i nadając im sprężystość.

Coloring

Ta wyjątkowa farba stosowana jest w koloryzacjach ton w ton. Nie zawiera amoniaku i bazuje na nawilżającym olejku abisyńskim, który ma właściwości regenerujące i odmładzające.
Stosuje się go w subtelnych i niedługotrwałych koloryzacjach, bowiem oferuje efekt naturalny i niepermanentny. Efekt? Doskonały nawet po dłuższym czasie dzięki miękkiemu przejściu między linią włosów naturalnych, a farbowaną.
Podstawowe kolory obejmują 49 odcieni.

NaYo

Bez amioniaku, bez zapachu o kremowej, aksamitnej konsystencji łagodnej dla skóry głowy oraz włosów? To musi być NaYo. Bazująca na wyciągu z jogurta koloryzacja NaYo jest wspaniałym osiągnięciem laboratoryjnym wielu lat badań nad bezpieczną i skuteczną farbą, która spełni oczekiwania wymagających klientów. Gwarantuje wyjątkowo trwały efekt, nadaje połysk i jedwabistość ochraniając włókno włosa na całej długości.

Yo Coloring

Koloryzacja Yo Coloring opiera się na niezwykle odżywczym i łagodnym dla włosów wyciągu z jogurtu. Wzbogacony o mikroelementy laktozy, białek, tłuszczów, substancji mineralnych oraz witamin, pomaga hamować starzenie się włosów, a także znacząco poprawia ich wygląd. Taka formuła farbowania jest obecnie wykorzystywana wyłącznie przez markę Kemon.
Co warte podkreślenia - farby Yo Coloring nie zawierają amoniaku i parafenylenodiaminy.